MÜŞTERİLERİNİZE DÜNYANIN EN POPÜLER SOHBET UYGULAMASI WHATSAPP İLE ULAŞIN​

WhatsApp hattını ortak kullanın, müşterileri tanıyın ve satışları takip edin, yazışmaları raporlayın, kullanıcıların performansını izleyin.

WhatsApp İle Entegre CRM

Dünyada 2 milyardan fazla kişinin kullandığı uygulamayı bugün işiniz için faydalı hale getirin. Web sitenizi ziyaret edenleri hızla müşteriye dönüştürebilir, varolan müşterilerinizi elde tutabilir ya da hizmetleriniz için destek verebilirsiniz. 

Özel mesajlarınız için Whatsapp kullanıyorsunuz. Büyük ihtimalle iş yerinizdeki arkadaşlarınızla da WhatsApp ile iletişim kuruyorsunuz. Buna ek olarak ürün aldığınız tedarikçi, iş ortaklarınız ve hatta ürün/hizmet sattığınız müşterileriniz de aynı uygulamayı kullanıyorlar.

Türkiye’de neredeyse her telefonda zaten aktif olarak yüklü olan ve bu kadar kişinin keyifle kullandığı bir uygulama olması çok güzel. Ancak uygulamanın gerçek bir müşteri hizmetleri deneyimi olması için bazı eksikler var. 

  • Hatların paylaşımlı olmamasından dolayı her kullanıcıya bir cep telefonu tahsis edilmesi gerekiyor olması,
  • Her bir hat aynı anda yalnız bir ekrandan kullanılabilmesi ve
  • Yapılan görüşmelerin raporlanamıyor ve varolan iş uygulamalarına entegre edilemiyor olması gibi sorunların giderilmesi gerekiyor.
 

CHATCRM ÇÖZÜMÜ FİRMALARIN KENDİ PAZARLAMA, SATIŞ VE DESTEK İŞLERİNİ WHATSAPP ÜZERİNDEN KOLAY BİR ŞEKİLDE YAPABİLMELERİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ.

Bir WhatsApp numarasını aynı anda birden fazla cihazda paylaşarak kullanılabilmesi dışında, profil oluşturma ve satış durum takip özellikleri sayesinde müşteri oluşturma ve ürün desteği için de çok yararlı olacaktır. Ayrıca, API özelliği sayesinde ChatCRM diğer yazılımlara doğrudan entegre edilebilir.

ChatCRM ile bir WhatsApp numarasını aynı ekip içinde paylaşabilirsiniz. Her müşteriye otomatik atanan kullanıclar sayesinde müşteriler hep aynı kişi ile mesajlaşabilirler (müşteri temsilcisi istendiğinde değiştirilebilir). 

Müşterilere not eklemek, konuşmanın durumunu işaretlemek ve ilgilendiği ürünü/hizmeti seçmek gibi özellikler sayesinde satışların izlenmesi çok kolaylaşır. En çok ilgi çeken ürünleri, en çok kişiyle konuşan kullanıcıları, bu ay toplam ne kadar yeni müşteri ile konuşulduğunu, bu hafta kaç adet görüşme yapıldığını rahatlıkla izleyebilirsiniz.pp

SİTENİZİ ZİYARET EDENLER İLE İLK İLETİŞİMİ KOLAYLAŞTIRDIĞINIZDA MÜŞTERİLERİNİZİN ELDE EDİLME YÜZDESİNİ ARTIRABİLİR, TAMAMLAYICI VE DEVAM ÜRÜNLERİNİZİ SUNABİLİR VE BUNLARI YAPARKEN İLETİŞİM MALİYETLERİNİZİ AZALTARAK DESTEK VEREBİLİRSİNİZ. AYNI KANALI SÜREKLİ GELİŞİM İÇİN GERİ BİLDİRİMLER İÇİN DE KULLANABİLİRSİNİZ.

Dünyada 1,5 milyardan fazla kişide yüklü olan ve günümüzde SMS iletişimini (ve neredeyse email ile iletişimide)  de gereksiz hale getirerek, bir iletişim standardı hale gelen WhatsApp uygulaması artık işiniz içinde kullanılabilir hale geldi.

  • Pazaryeri ile satıcı arasında ve satıcı ile alıcı arasında ihtiyaç olan kolay bilgi paylaşımını
  • Hizmet sağlayıcı (E-ticaret siteleri, sağlık ve güzellik merkezleri ya da müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm işletmeler) ile kullanıcı arasındaki iletişimi
  • Haber yayını yapan yayıncılar ve izleyici arasındaki tek yönlü (ya da iki yönlü) haberleşmeyi yer, cihaz ve zaman sınırı olmadan sağlamış durumdadır.

Dahası tüm bu özellikler 1 kullanıcı, 10 kullanıcı ya da 50 kullanıcı için ölçekleme yapmaya gerek kalmadan rahatça büyütülebilmektedir.

WhatsApp İle Entegre CRM

NEREDE KULLANILIR?

YENİ SATIŞ

Sunduğunuz ürün ve servislerin tanıtımını kolayca yapın. Satışları kaçırmayın.

KARGO TAKİBİ

Müşterilerinize kargo bilgisi gönderin ya da kargo firmanızdan bilgi alın

SİPARİŞLER

Aldığınız siparişleri Whatsapp görüşmeleri üzerinden yönetin. Unutmayın tedarikçileriniz de WhatsApp kullanıyor.

TEKLİFLER

Potansiyel müşterileriniz ile teklifleri hızlı ve kolay paylaşın

UYARILAR

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili uyarılarınızı ve kargo teslim bilgilerini paylaşın.

PAZARLAMA

Sitenizi ziyaret edenlerin sorularını hemen cevaplayın ve satışa dönüştürün.

GLOBAL

Tüm dünya ile tek bir ekrandan görüşün. Yurtdışı numara ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçin

HATIRLATMA

Randevularınız için hatırlatma mesajları gönderin, hatta teyit alın.

ÇAĞRI MERKEZİ

Müşterilerinize daha kurumsal destek verin. Gelen istekleri kaçırmayın. 

HABERLER

Güncel kampanya ve bilgilerinizi WhatsApp üzerinden paylaşın. 

İŞİNİZ İÇİN

Whatsapp crm

ChatCRM çözümü hayal gücünüzle sınırlı olabilecek kadar kullanım senaryosu içerir. İlk haftadan itibaren işiniz için yepyeni pazarlama kanalları açarak, müşterilerin elde tutulmasını sağlayacak ve güçlü bir müşteri hizmetleri sağlayacaktır.

SATIŞ: Ürün ve servislerin satışını sağlayın
ÇAĞRI MERKEZİ: Müşterilerinize destek verin
UYARILAR: Whatsapp üzerinden gönderin
HATIRLATMALAR: Tarih ve saatlik randevu hatırlatmaları gönderin
KARGO TAKİBİ: Kagro bilgisi gönderin ya da alın
HESAP DOĞRULAMA: Kullanıcılara aktivasyon kodu gönderin
SİPARİŞLER: Siparişleri Whatsapp görüşmeleri üzerinden yönetin
ALARM: Uyarı mesajlarını paylaşın
GLOBAL: Tüm dünyadan tek bir numara ile görüşün
HABERLER: Güncel haberlerinizi Whatsapp üzerinden gönderin
TEKLİFLER: Potansiyel müşterileriniz ile teklifleri paylaşın
KİŞİ TANIMA: Login işlemleri için 2 adımlık şifreler gönderin

Kobilerin çoğu – hem sahipleri hem de çalışanları – WhatsApp uygulamasını kullanmaktadır ve tüm dünyada kobi sektöründe en çok kullanılan uygulamalardan biridir.

Sorular, fiyatlar, sipariş teyitleri, ofis içi iletişim, müşteri desteği ve çok daha fazlası bu platformdan her gün değiş tokuş edilir. Uygulamanın günümüzde kobi sektörünün işleyişinin ayrılmaz bir parçası olmadığını iddia etmek mümkün değildir. 

KİMİN İŞİNE YARAR
E-ticaret siteleri, Seyahat acentaları, Güzellik salonları, Sosyal medya ajansları, Poliklinikler, Özel okullar, Danışmanlar, İnşaat Firmaları, Emlakçılar, Oteller, Özel Okullar, Sosyal Medya Ajansları ile ürün ve hizmet satışı yapan tüm firmalar

WHATSAPP CRM İÇİN BUGÜN BAŞVURUN

Sohbet başlat
1
WhatsApp hattımız açık.
💬 Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?